KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Daniel törneberg 12071010
nr 1207 1010
Daniel Törneberg
(f. 1977), Sverige
Daniel Törneberg, "A brand new world nr 1", 2018. Signerad. Blandteknik, 70x 50 cm
Daniel Törneberg, svensk bildkonstnär född 1977.
måndag 24 september 2018
kl 18:39:16
24 sep
A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes